Untitled:

Načítám Akce

« All Akce

Rebozo péče pro těhotnou ženu a ženu po porodu- Havířov

3. prosince, 09:00 - 18:30

3600,00Kč

Registrace

Tribe Loading Animation Image

Rebozo je tradiční mexicky šátek. Je to něžný nástroj, který dokáže podpořit ženu v průběhu menstruace, těhotenství, porodu a po porodu. Poskytuje celostní podporu. V historii byl používán po staletí porodními asistentkami jako pomoc těhotným ženám, podpora během porodního procesu, pomoc při zavinování dělohy, nošení dítěte a jako slavnostní ceremoniál po skončení šestinedělí. Rebozo je bezpečí a prodloužení rukou a srdce porodní báby a duly při péči o ženy.

Naučíte se rebozo techniky, které využijete ke své práci s těhotnou ženou. Naučím vás několik podpůrných těhotenských úvazů pomocí zavinovacího šátku, budete praktikovat otevírací masáž v těhotenství, rebozo masáž k otočení dítěte z nevýhodné pozice – konec pánevní, příčná pozice, zadní pozice…
Naučíte se používat rebozo v péči během porodu, při nepravidelných pozicích u porodu. Pomocí reboza se naučíte uzavřít pánev po porodu, aby se podpořilo zavinování a předešlo poporodnímu krvácení.
V poporodním období je velmi účinný tradiční poporodní úvazy, nejznámější úvaz Benkgung, který zmírňuje břišní diastázu. 
 
Kurz se koná v Mama centru v Havířově. V centru je možnost přespání.
 
Kurz je vhodný pro porodní asistentky, fyzioterapeutky, duly a lékaře.

Podrobnosti

Datum:
3. prosince
Čas:
09:00 - 18:30
Cena:
3600,00Kč
Rubriky Akce:
, , ,
Webová stránka:
http://www.vzdepa.com

Místo konání

Mama centrum
J. Seiferta 8
Havířov, Moravskoslezský kraj 73601 Česká republika
+ Google Mapa