Untitled:

Načítám Akce

« All Akce

Workshop – Sedm tajemství radostného porodu s Dominique Sakoilsky v Praze 2021!

9. dubna 2021 - 10. dubna 2021

5350Kč

Registrace

Tribe Loading Animation Image

Neplaťte rezervační poplatek na základě automatického emailu, v případě Vašeho zájmu vyplňte registační dotazník ZDE – https://forms.gle/KwLJn3eFyegNHGVn6

Tento dvoudenní seminář se zaměřuje na psychologii narození a přináší cestu k prozkoumání emočních, fyzických a duchovních aspektů předporodní a porodní přípravy.
 
Práce se sedmi tajemstvími je skvělý způsob, jak bezpečně a jednoduše řešit hlubší problémy. Sedm tajemství jsou klíčem k objevování tohoto nového světa rozrůstající se rodiny a vývoje v těhotenství. Prostřednictvím nich jsou ženy a jejich partneři vybízeni k tomu, aby našli způsoby, jak mohou podpořit jejich měnící se tělo, uvědomit si jejich spojení s dítětem, připravit se na vlastní jedinečný zážitek z narození a rodičovství. 
 
Dominique Sakoilsky se po třicetiletém studiu a zkušenostech z doprovázení porodů dobrala k mnoha různým způsobům učení se o procesu porodu a o tom, jak nejlépe podpořit jednotlivou ženu a dítě.
Vstoupíme do psycho-duchovního procesu, který se dotkne prenatální psychologie, práce s tělem, fyziologického porozumění, obřadu a v konečném důsledku hloubkového porozumění sebe sama, pokud jde o účel a vizi ve vztahu k narození a porodu.
Více než 30 let pracovala Dominique Sakoilsky v porodnictví. Její cesta započala v londýnském středisku pro aktivní narození s Janet Balaskas, kde vedla workshopy a semináře jógy. Nyní pracuje jako součást jejich profesionálního týmu a využívám model 7 tajemství v psychologické přípravě nových aktivních učitelů narození. 30 let se vzdělává, pracovala jako dula, trénovala douly ve Velké Británii, Litvě, Brazílii, Turecku a Portugalsku. Tato požehnaná cesta k porodu ji také vedla k tomu, aby trénovala v mnoha různých oborech, józe, kranio sakrální terapii, práci se stínem, rodinném a systémovém poradenství, prenatální a časné vazebné terapii, šamanismu a mnoha dalších. Dominique má rušnou soukromou praxi v Bristolu, kde pracuje s jednotlivci, páry a rodinami. Nikdy nepřestala být ohromena hloubkou, s jakou ženy cestují a rodí, když takto spolupracují.
 
Na tomto semináři se účastníci naučí dovednosti, které přinášejí hloubku zkoumání, porozumění a uzdravení práci před narozením. Pokryjeme mnoho aspektů zrození, včetně práce s porodním traumatem, přípravy, kdy byla silně ovlivněna důvěra v tělo, nalezení pohybu v přilnavosti a podpora kojenců touto hrdinskou cestou, kterou je zrození. Účastníci také projdou svou vlastní cestou k hlubšímu pochopení sebe sama.
 
Sedm tajemství narození bylo přeloženo do portugalštiny a vyšlo v Brazílii, kde je nyní používáno při přípravě matek a rodičů v Brazílii, a také porodních dul.
 
TLUMOČENÍ do českého jazyka zajištěno.
 
Dominique představuje její knihu Sedm tajemství radostného porodu: 
 
Do upřesněni konani workshopu není nutno skládat zálohu. 
Cena za třídenní kurz včetně materiálů číni: 
 
Zlevněné vstupné / Early Bird do 01.05.2021: 5.350 Kč
Vstupné po 01.02.2021: 5.950Kč.  
 
Workshop bude probíhat v angličtině. 
 
TLUMOČENÍ do českého jazyka zajištěno.
 
Tento kurs je určen porodním asistentkám, dulám, terapeutkám a fyzioterapeutkám, které pracují s těhotnými ženami.
 
Počet míst na kurzu je omezen na 35. 
 
Předpokládaný termín: Duben 2021 nebo pozdní podzim 2021 – Termin bude upřesněn do 05/2020
 
Místo konání: 
Praha
 
Pro doprovod s dětmi je v prostorách menší místnost.
 
Pořádají
Anna Kohutova 
 
Zuzana Laubmann  
 
 

 

Podrobnosti

Zahájení:
9. dubna 2021
Ukončení:
10. dubna 2021
Cena:
5350Kč
Rubriky Akce:
, , ,