Untitled:

Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Ženská bylinná napářka jako součást novodobé porodní a poporodní péče

2. září 2020, 09:00 - 19:00

3900,00Kč

Registrace na tento kurz je uzavřena!

Kurz pro porodní asistentky a duly, ve kterém se naučíte používat techniku vaginální napářky bezpečně a prospěšně s ohledem na individualitu ženy. Kurz bude zaměřen na bezpečné poskytování napářky před porodem, v rámci porodu, v šestinedělí po vaginálním porodu a po potratu.

Naučíte se jednotlivé techniky a typy napařování, budete seznámena se všemi benefity napářky v jednotlivých obdobích, s kontraindikacemi a vhodnými bylinami. Důraz bude kladen na praktické osvojení práce s napářkou. 

Kurzem vás provede Mgr. Monika Valová 

Něco o lektorce

Vystudovala právnickou fakultu Masarykovy univerzity. Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a při řešení životních krizí. Zabývá se tématem ženské bylinné napářky, kterou současně dálkově studuje v rámci Peristeam Hydrotherapist Institute v USA. Věnuje se také laktačnímu poradenství a lektorské a terapeutické činnosti v oblasti vaginálního napařování. Je spoluzakladatelka steamy.cz – firmy, která se zabývá šířením osvěty v oblasti ženského bylinného napařování, distribuce a vývoje profesionálních pomůcek k jejímu poskytování. 

Z ceny kurzovného je možné odečíst 1000,- na nákup Steamy produktů.

Podrobnosti

Datum:
2. září 2020
Čas:
09:00 - 19:00
Cena:
3900,00Kč
Rubriky Akce:
, ,

Místo konání

Mama centrum
J. Seiferta 8
Havířov, Moravskoslezský kraj 73601 Česká republika
+ Google Mapa