První online kurz umění reboza v České a Slovenské republice

Proč se naučit práci s REBOZEM?

Rebozo je ručně tkaný šátek pocházející z Mexika, který pronikl i k nám do západní kultury a mnoho porodních asistentek a dul jej používají ve své praxi.

Je jedním z nejvšestrannějších nástrojů, které můžete mít k podpoře nejen těhotných žen.

Pomůže vám poskytnout pocit bezpečí, pohodlí a relaxaci nejen vašim klientům, přátelům ale také nejbližší rodině.

Rebozo techniky jsou zdánlivě snadné, ale vyžadují zručnost a pochopení, jak s ním účinně pracovat.

Rebozo není pouze ručně tkaný šátek, je to posvátná látka plná moudrosti, podpory a opory a spojuje tradiční a vědecké poznatky.

Proč online kurz?

Poprvé jsem se se setkala na kurzu spinning babies před 8 lety s prací s šátkem, kde jsme se pomocí pevného šátku učily tzv. prosévání.

Šátek mne ihned zaujal, protože se jedná o nekontaktní techniku, kdy šátek dokáže obejmout velkou plochu těla a pracovat na vícero úrovních, jemně a přitom efektivně. Zkoušela jsem s šátkem pracovat nejen v oblasti břicha, ale také pánve a nakonec jsme jej využívala na práci s celým tělem.

Pochopila jsme, že někdy méně znamená více a síla práce s rebozem je v její jemnosti. Po několika letech jsem pozvala do ČR mexickou tradiční porodní bábu Angelinu Mirandu Martinéz, která mě utvrdila v tom, jak důležitý nástroj v mé praxi rebozo je.

Práci s rebozem předávám nejen na svých kurzech, ale vydala jsem se také do několika porodnic, abych naučila porodní asistentky práci s rebozem přímo na porodním sále.

Rebozo učím již třetím rokem a mnoho porodních asistentek a dul se na mé kurzy opětovně vrací, aby si jednotlivé techniky připomněly nebo se v nich zdokonalily.

K jednotlivým rebozo praktikám se můžete kdykoliv vracet a zdokonalovat se ve svém vlastním tempu.

Mým cílem je vybavit vás celou řadou jemných technik, kterými můžete podpořit své těhotné klientky v těhotenství, porodu a poporodním období, ale také podpořit sebe a svou rodinu. Pokud vás tedy láká umění reboza, pak vás srdečně zvu do tohoto jedinečného online kurzu.

Dovolte mi, abych vás uměním reboza provedla v mém online kurzu Rebozo jemné umění péče o ženy.

Pro koho je online kurz určen

Online kurz je určený pro porodní asistentky, duly, maséry, fyzioterapeuty, tělové terapeuty, průvodce, laiky, těhotné ženy a jejich muže, kteří se chtějí naučit práci s rebozem, poznat a pochopit jeho schopnosti a nahlédnout do umění, které má kořeny v mexické kultuře.

Obsah online kurzu

1. Rebozo v těhotenství

2. Relaxační techniky

3. Nápravné techniky

4. Mobilizační techniky

5. Rebozo u porodu / po porodu

Bonusová sekce

Praktický eBook pro vás

"Rebozo jsou prodloužené ruce, které jsou velmi jemné a laskavé…"

O autorce online kurzu

 Jmenuji se Anna Kohutová. Jsem komunitní porodní asistentka a tělová terapeutka. Nabízím ženám své služby těhotenství, u porodu a v poporodním období. Založila jsem vzdělávací program pro porodní asistentky, duly, fyzioterapeuty, kde se je snažím inspirovat a předávat zkušenosti, které mi v praxi fungují.

Mým cílem je vybavit vás celou řadou jemných technik, kterými můžete podpořit své těhotné klientky v těhotenství, porodu a poporodním období, ale také podpořit sebe a svou rodinu. Pokud vás tedy láká umění reboza, pak vás srdečně zvu do tohoto jedinečného online kurzu. 

Objednávka kurzu ZDE